Mystica

Boszorkányság,Mágia,Természetfeletti lények,igézetek,versek. Minden,ami érdekelhet.

SZELLEMIDÉZÉS



A szellem idézés nem gyerekjáték!

Nagyon-Nagyon indokoltés csakis kizárólag INDOKOLT esetben ajánlott.

Ha,nem sikerül vissza küldenünk a szellemet az életünkel is fizethetünk érte!!!!!!!


Üljetek le 3-an,teljes legyen a sötétség,köztetek3gyertya világítson jelezve,hogy jót akartok. Legyen a gyertya minnél világosabb és egyszínű. NE ÉGESSETEK FÜSTÖLŐT!!!!!!!!!!!!!   Középre tegyetek egy képet a megidézendő személyről,nézzétek addig,amíg nem kell pislognotok.Ekkor csukjátok le a szemeteket és koncentráljatok arra a képre.Várjatok,amíg valamelyikőtök hangot vagy érintést nem észlel. Ha,elalszik a gyertya,az is jel. Ilyenkor nyissátok fel a szemeteket,fújjátok el a gyertyákat,és ha,jól ment minden beszéljetek a visszatért lélekkel. Halkan,óvatosan.Ne mozogjatok közben. mikor végeztetek köszönjétek meg neki,mondjátok kedvesen hogy,térjen vissza.Ezután kapcsoljatok villanyt.



Itt egy másik módja,mely elvesztett családtag megidézéséhez ajánlatos.

"Hús a húshoz, vér a vérhez. Gyere haza, megidézlek. Hús a húshoz, vér a vérhez. Térj most vissza, várunk Téged."


Ez kell ismételgetni. Gombostűvel ujjat megszúrni, egy csepp vért egy kis fehér papírra, amin a neve van annak, akit meg akarunk idézni. Lehet, hogy elsőre nem hat, ilyenkor érdemes egy nagy pohár vizet inni, segít a koncentrálásban, és folytonossá teszi az erőt.


Szellemidézésnek ezenkívül még több fajtája van.Például egy tárgyon keresztüli.A szellem táblás avagy "quija tábla. Ezzel sem érdemes szórakozni.

Az Ouija tábla egy olyan tábla, amelyen betűk, számok, "igen", "nem", valamint általában egy búcsúzó felirat áll. A táblához tartozik egy kis lap is, amire kezünket finoman ráhelyezve kommunikálhatunk a szellemekkel, akik valamilyen módon állítólag a megfelelő jelekhez továbbítják azt, így adva választ kérdéseinkre.

Bár esetenként még a tábla használóinak is hihetetlennek tűnhet, a válaszokat adó lap mozgásáért az azt fogó személy(ek) tudatos vagy tudattalan tevékenysége felelős. Amennyiben a mozgatás tudatos, csalásnak hívjuk, amennyiben tudattalan, ideomotoros tevékenység a neve, mely mögött az a pszichológiai tény áll, hogy elképzeléseink, elvárásaink öntudatlan izommozgásokban jelennek meg. Egyes esetekben a "külső energiákra hangolt" személy tisztában van azzal, hogy a mozgatásért ő felelős, de úgy gondolja, hogy valamilyen belső sugallatra mozdítja a megfelelő irányba a jelet. Ezt nevezzük önbecsapásnak.

Mindez igen jól tesztelhető, ha a tábla használói bekötött szemmel próbálnak meg a szellemekkel kommunikálni. Amennyiben a választ valóban szellemek adják, s nem pedig a tábla használói, csukott szemmel is működnie kellene a kommunikációnak. Az ilyen kisérletek eredménye azonban mindig sikertelenség, mint ahogyan az az alábbi videóban is látható.           Forrás: Boszorkány tanya

Asztaltáncoltatás

A szellemidézés nem újkeletű hóbort. Már a görög és római jósnők is táncoltattak háromlábú asztalokat, és azok mozgásából mindenfélét jósoltak. Az újkori szellemidézés születésének helyszíne Észak-Amerika, pontosabban New York. 1848-ban két testvér, a 12 és 15 éves Kate és Margaret Fox elegyedett beszélgetésbe egy szellemmel, a kopogtatós módszerrel. Leültek egy asztalhoz, a felidézett személytől különféle dolgokat kérdeztek, majd az idézett személy szelleme az asztal felemelkedésével és koppantásaival válaszolgatott. A "modern"  szellemidézést, mely azóta is nagyon népszerű, ez a testvérpár hozta újra divatba.

Pár évvel később egy másik segédeszköz is elhíresült: az úgynevezett deszkalapocska. Ez egy kisméretű, szív alakú, kerekekkel ellátott szerkezet, melynek egyik végére lyukat fúrtak, a lyukba pedig egy ceruzát illesztettek. Az idézők rátették a kezüket a fa masinára, amely aztán a ceruza segítségével leírta az üzeneteket.
Az ezt követő szellemidéző találmányok  lényege közös: a tábla lelke ezentúl mindig az abc betűi és a számok egytől tízig, esetleg egy igen-nem szópár segíti az üzenetek kódolását.

Szellemidéző körökben manapság az asztaltáncoltatás és a poharazás a legelterjedtebb. Azért jó tudni, hogy bármely módszer alkalmazásához szükség van egy profi személyre. A neve: médium. Az ő feladata az, hogy kapcsolatot teremtsen a szellemvilággal, megnyissa az oda vezető kaput, és nem elhanyagolható feladata az sem, hogy azt a kapput jól vissza is zárja. A hírvivők, azaz a két - szellem és élő - világ között közvetítő személyek könnyen felismerhetők arról, hogy saját magukon kívül mindenkit egyszerű csalónak neveznek.

A szellemidézéshez minden esetben legalább két ember kell: a médium és a kíváncsi. Ennél persze lehetnek többen is. A hallgató közönség mérete sohasem riasztja a szellemeket, ellentétben a mobillal, és a zűrös, rohanó világgal. Ezeket nem szeretik, inkább kevésbé sűrűn lakott területekre menekülnek, akár a sivatagokig is elmerérészkednek. A poharazás menete a következő: írd fel egy papírra félkörívben az abc betűit és a számokat egytől tízig. Tedd rá a papírlapra a poharat, arra pedig a kezed. Erősen koncentrálj arra, akit szeretnél megidézni. Érdemes gyertyát is gyújtani, hiszen ez Isten fénye és a témában jártasak szerint elűzi a gonosz szellemeket. A pohár a szellem segítségével táncol a betűkön, számokon és közben egy-egy pillanatra megáll  felettük. Ezekből a jelekből olvasható össze a kérdésekre  adott  válasz.

Az asztaltáncoltatás igazi misztérium. A cinikusok szerint nem más, mint egy spiritiszta mutatvány. Arra nincs előírás, milyen az ideális asztal. Gyakorlati szempontból érdemes könnyebb asztallal kísérletezni, mert az könnyebben megmozdul. Az asztalt körülülhetik vagy állhatják a jelöltek. Gyakoribb, hogy a (holtra rémült) kíváncsiskodók ülnek. Ezzel a helyzettel beáll a szeánsz állapota. A tagok ráteszik a kezüket az asztalra és a kisujjukat összeérintve egy láncot alkotnak. Ez a lánc jelképezi a közös erőt.

A médium kapcsolatot teremt a szellemekkel, és azok üzeneteit tolmácsolja a szeánszon résztvevőknek. A szellemek az asztal mozgatásával és kopogtatásával lépnek kapcsolatba a földi világgal. Kopogtatásukat fejti meg a médium. Ezt nevezzük tipológiának. Michael Faraday angol fizikus egyszerű fizikai jelenséggel magyarázta az asztal táncraperdülését: a szeánsz résztvevőinek rejtett öntudatában meglévő gondolatok által irányított önkéntelen mozgások eredményezik azt. A kéz és kar izmainak megfeszülése, elernyedése nyomon követi a tudat állapotait, az érzelmeket és a gondolati szinten lejátszódó eseményeket.

Faraday megállapítása ellenére spiritiszta körökben ma is népszerű elfoglaltság az asztal táncraperdítése. Akik unják az asztalt, próbálkozhatnak kristálygömbbel, mágikus körökkel, ingával és mindenféle varázstáblákkal. Az eredménynek hasonlónak kell lennie.



Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 1
Heti: 29
Havi: 8
Össz.: 41 197

Látogatottság növelés
Oldal: szellemidézés
Mystica - © 2008 - 2024 - mystica.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »